Заходи щодо охоплення дітей дошкільною освітою, проведення з сім'ями просвітницької роботи

Назва заходу Відповідальний
1. Здійснити облік дітей віком від народження до 6 років Прокопенко Ю.В.
2. Забезпечити просвітницьку роботу серед батьків з питань: - можливих форм здобуття дітьми дошкільної освіти, у т.ч. з дітьми особливими освітніми потребами; - щодо важливості здобуття дітьми дошкільної освіти; - обов'язковості здобуття дітьми старшого дошкільного віку дошкільної освіти; - ролі сім¢ї у дошкільний освіті; - соціального захисту дітей дошкільного віку; - прав дитини у сфері дошкільної освіти; - існуючої системи дошкільної освіти та різновиди освітніх послуг; - здійснення соціально-педагогічного патронату; - поширення серед батьків психолого-педагогічних та фізіологічних знань про дітей дошкільного віку; - роботи єдиного міського електронного реєстру дітей для зарахування в заклади дошкільної освіти Месьянінова Л.І.
3. Продовжити роботу консультивного центру «Сім¢Я» для батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім¢ї. Лещенко О.І. Месьянінова Л.І. Прокопенко Ю.В.
4. Організація у ЗДО соціально-педагогічного патронату для дітей, які цього потребують Прокопенко Ю.В.
5. Розміщувати агітаційні буклети на стендах для батьків щодо заохочування відвідування дошкільного закладу Месьянінова Л.І.
6. Залучати батьків, які виховують дітей удома, до заходів, що проводяться у ЗДО № 42 Месьянінова Л.І. Прокопенко Ю.В.
7. Забезпечити для дітей, які залучаються до ЗДО, активний руховий режим Вихователі
8. Застосовувати, відповідно віку дітей, різнобічні форми роботи у достатній кількості і раціональному поєднанні, які визначені Базовим компонентом дошкільної освіти Вихователі
9. Підготувати методичні рекомендації та поради для педагогів та батьків з питань розвитку, корекції, навчання та виховання дітей дошкільного віку, що виховуються в умовах сім ї Месьянінова Л.І. Прокопенко Ю.В.
10. Забезпечити адаптацію дитини до умов осередків здобуття дошкільної освіти Прокопенко Ю.В.
11. Забезпечити запити внутрішньо переміщених осіб щодо отримання дошкільної освіти Лещенко О.І. Месьянінова Л.І.
12. Запрошувати батьків або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім¢ї на Дні відкритих дверей у вікових групах: презентація розвивального середовища дидактичні посібники, умови для фізичного та пізнавального розвитку Вихователі
13. Запрошувати батьків дітей, що не відвідують ЗДО, на загальні батьківські збори з проблеми підготовки дітей до шкільного навчання Месьянінова Л.І. Прокопенко Ю.В.
14. Заочне спілкування з батьками по телефону, через сайт ЗДО. Месьянінова Л.І. Прокопенко Ю.В.
15. Здійснювати аналіз роботи Консультцентру «Сім¢Я» Месьянінова Л.І.

Попередня Липень 2019 Наступна