• КОНСУЛЬТЦЕНТР "Сім'Я"

Консультативний центр "Сім'Я"

на базі ЗДО № 42

запрошує батьків та дітей, які не відвідують дошкільний заклад, безкоштовно, в зручний для вас час отримати консультативну допомогу з різних питань виховання, навчання і розвитку дітей дошкільного віку.

Мета консультативного центру «Сім’Я»

Надання психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють, підтримка різнобічного розвитку особистості дітей, які виховуються в умовах сім'ї; сприяння забезпеченню єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання.

Основними завданнями Консультативного центру є:

- надання консультативної допомоги сім’ї по різним питанням виховання, навчання і розвитку дитини дошкільного віку;

- сприяння соціалізації дітей дошкільного віку (прилеглого до ДНЗ мікрорайону), які не відвідують освітні установи, через заняття з вихователями та фахівцями в груповому соціумі дітей, заняття з психологом для забезпечення їх рівних стартових можливостей під час вступу до школи;

- забезпечення взаємодії між дошкільним навчальним закладом № 42 «Сонечко» й іншими організаціями соціальної служби (підтримка дітей і батьків або осіб, які їх замінюють), поліклінікою, юридичною установою;

- проведення практичним психологом комплексної профілактики різних відхилень у психосоціальному розвитку дітей дошкільного віку, які не відвідують освітні установи.

Графік роботи Консультативного центру «Сім’Я»

Час роботи Консультативного центру: 9.00 – 12.00 15:30 - 17:30
П.І.П.ПосадаЧас прийомуНапрями консультацій (консультування по запиту батьків)
Лещенко О.І.Завідувач ЗДОІ вівторок місяцяСтупенева освіта. Загальні питання з роботи закладу. Закони «України про освіту», «Про дошкільну освіту»
Месьянінова Л.І.Вих.метод ЗДОІІ вівторок місяцяПідготовка дітей старшого віку до навчання в школі
Налівкіна Н.ОСт.м/сестраІ вівторок місяцяОрганізація медичного обслуговування дитячого контингенту у ЗДО. Організація харчування у закладі.
Прокопенко Ю.В.Практичний психологІІ вівторок місяцяКонсультації психолого педагогічного характеру
Запрошений спеціалістЮристЗа потребоюКонсультації юридичного характеру
Запрошення спеціалістів:Логопед Лікар Керівник гуртка з мнемотех нікиЗа потребоюРобота логопедичного пункту Профілактика захворюваності у дітей дошкільного віку Розвиток мислення та пам'яті. Формування позитивного відношення до навчання та школи в цілому.

Робота центру між засіданнями

Запис на індивідуальні та групові консультації за телефоном: 226-52-71

Інформація на сайті – ЗДО № 42 «СОНЕЧКО»

Відповіді на запитання батьків по «телефону довіри» (226-52-71) та електронною поштою (solnuwko_42@ukr.net): 13.00-14.00