• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Сторінка інструктора з фізичної культури

Світ врятує любов до фізичної культури!

Рух - це життя, без якого не можна!

Здорові діти - це основа життя нації!

Галерея "фізкультура"

/Files/images/1685077316318.jpg

Інструктор з фізичної культури

дошкільного навчального закладу(ясла-садок) № 42 «Сонечко»

Запорізької міської ради Запорізької області

Блажій Ірина Вікторівна

Блажій Ірина Вікторівна 1965 року народження, освіта середня спеціальна, закінчила Запорізьке педагогічне училище №1, 1987 рік за спеціальністю «Вихователь дитячого садка». Загальний педагогічний стаж: 39 років. Працює на посаді інструктора з фізкультури з 09.09.1996 року.
23.11.2011 року підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст», присвоєно педагогічне звання «вихователь-методист»
Ірина Вікторівна досконало володіє ефективними формами, методами виховання і навчання дітей фізичної культури. В освітньо-виховній роботі дотримується вимог Базового компонента дошкільної освіти та комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки» (нова редакція). Впроваджує в роботу парціальні програми з фізичного виховання дітей дошкільного та молодшого шкільного віку Аксьонової О.П., доцента кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ «ЗОІППО» ЗОР «Школа розумного руху» та «Сила духа». Свою педагогічну діяльність будує на основі особистісно-орієнтованої взаємодії з дітьми, інтегрованого та диференційованого підходу в організації освітнього процесу. Педагог розуміє, що гармонійне виховання особистості не може бути без фізичного розвитку. Створення оптимальних умов для розвитку, впровадження здоров’яформуючих та здоров’язберігаючих технологій сприяють підвищенню не тільки рухової активності дітей, їх фізичному розвитку, а й зміцненню здоров’я, як фізичного так і психологічного. В своїй роботі Ірина Вікторівна використовує елементи йоги, дихальної гімнастики, системи вправ на виправлення постави та плоскостопості, фітболгімнастики, пальчикової гімнастики. Знання індивідуальних фізичних можливостей дитини допомагає їй знайти вільний шлях до забезпечення оптимального впливу на фізичний розвиток та покращення стану здоров’я кожної дитини. Фізкультурні свята та розваги, що проводить вихователь з фізкультури, відзначаються яскравістю, насиченістю та змістовністю. Педагог приймає активну участь в методичній роботі дошкільного закладу. Доповіді на педагогічних радах, семінарах теоретично обґрунтовані, цікаві, мають сучасний погляд на проблеми. Завжди готова до інноваційної діяльності, використання сучасних педагогічних технологій. Ірина Вікторівна є членом творчої групи закладу яка працює над проблемою «Здоров’язберігаючі технології – в життя кожної дитини».
Щорічно, приймає активну участь у проведенні відкритих показів для слухачів курсів підвищення кваліфікації при КЗ «ЗОІППО» ЗОР.
Проводить МО для вихователів та вихователів з фізкультури району з проблеми фізичного розвитку дошкільників: 2015р. – за темою «Здоров'язбережувальний підхід під час проведення занять з фізкультури на повітрі. Фізкультура на користь в різну погоду». 2016р. – за темою «Оптимальна рухова активність – необхідна умова всебічного розвитку дітей» .2017р. - за темою " День здоров'я в закладі дошкільної освіти".
Педагог приймає участь у різноманітних фестивалях та конкурсах: 2014 - участь у проекті «Розвиваючий тиждень» «Мега-Розумники»; 2016 - участь у Всеукраїнській фотовиставці «Сучасний дитячий садок»; 2016 – участь в обласному фестивалі «Панорама розумних уроків SMART 2016»; 2016 – в рамках творчого конкурсу «Сам собі рятівник» розробила навчальний мультимедійний посібник на тему «Здоровий спосіб життя».
У березня 2016 року пройшла сертифіковані навчання з надання першої долікарської допомоги у ООО ВИТАЦЕНТР. У 2015-2016 н.р. у межах програми «Міські методичні навчання» відвідала цикл мастер-класів для педагогів дошкільних навчальних закладів. У лютому 2017 року приймала участь у навчально-практичному семінарі для педагогів ДНЗ «Садочок – простір дружній до дитини».
Ірина Вікторівна розробила та підготувала різноманітний дидактичний матеріал на допомогу вихователям: мультимедійні презентації по ознайомленню дітей з видами спорту; комплекси ранкової гімнастики, гімнастики пробудження, дихальної, пальчикової та оздоровчої гімнастики; добірка народних рухливих ігор; практичний матеріал для проведення фізкультхвилинок та фізкультпауз.
В роботі, принципова, вимоглива до себе, виявляє ініціативу, наполегливість. Володіє гарними організаторськими здібностями, багато уваги надає удосконаленню форм і методів роботи. Постійно підвищує свій професійний та культурний рівень, працелюбна. Відзначається загальною культурою, користується повагою серед колег. Має доброзичливі стосунки з вихованцями що базуються на взаєморозумінні та взаємоповазі. Активно працює з батьківською громадскістю, виявляє доброзичливість, чуйність, бажання допомогти. У відносинах з батьками дотримується педагогічної етики.
Підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років "Вихователі та інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти" від 06.12.2019 року, видане КЗ "Запорізькій обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" ЗОР.
В роботі використовує сучасні форми навчання, впроваджує в роботу технологію "Нова фізкультура для нового покоління" (авторська технологія Олени Аксьонової, доцента кафедри реабілітаційної педагогики та здорового способу життя КЗ "ЗОІППО" ЗОР
Закінчила курс на платформі дистанційного навчання Вінницького інституту ЗВО "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" за організації ГО "Соціальна перспектива" "Інклюзія та дистанційне навчання"
У 2021 р. була членом експертної групи Першого міського марафону "Сучасний педагог", в номінації "Інструктор - новатор з фізичної культури"
Успішно завершила онлайн - курс ТОВ "ЕДЮКЕЙШНАЛ ЄРА" Домедична допомога"
Пройшла курси підвищення кваліфікаці при КЗ "ЗОІППО" ЗОР за програмою "Вихователі та інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти" від 05.02.2024 р.

Марафон "Дошкільна освіта. Віримо в Перемогу"

Кiлькiсть переглядiв: 1304

Календар

Попередня Квітень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930