• Сторінка керівника гуртка "Джерельце" з краєзнавства

Сторінка керівника гуртка з краєзнавства

РУДЕНКОВОЇ ОЛЬГИ ІВАНІВНИ

ykr

Руденкова Ольга Іванівна 1962 року народження, громадянка України, освіта вища, закінчила Запорізький державний педагогічний інститут, 1983 році за спеціальністю викладач дошкільної педагогіки і психології, методист дошкільного виховання. Призначено на посаду вихователяв 1983 році в ДНЗ №42 працює з 16.08.1994.
Ольга Іванівна за час роботи в закладі зарекомендувала себе відповідальним та висококваліфікованим педагогом. Досконало володіє ефективними формами, методами виховання і навчання дітей українського мовлення, знаннями дошкільної педагогіки та дитячої психології, вікової фізіології. В організації освітнього процесу, активно використовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології, ефективні форми і засоби розвитку і активізації всіх компонентів мовлення, розглядаючи його, як особистісний феномен та основний засіб самовираження дитини.
Завдяки дієвим педагогічним знахідкам педагога, цілеспрямованій взаємодії з дітьми, забезпечується високий рівень мовленнєвої компетенції вихованців. Ольга Іванівна виховує у дітей позитивне ставлення до рідної мови, бажання спілкуватися нею. Розвиває у вихованців національні риси, формує прагнення пізнавати історію українського народу, його традицій, усвідомлення себе як його представника. Організовує досконалу практичну діяльність з чіткою орієнтацією на позитивний результат. В освітньому процесі здійснює індивідуально-диференційований підхід, що поглиблює освоєння дитиною матеріалу враховуючи її характерні особливості. Має доброзичливі, теплі стосунки з вихованцями, що базуються на взаємоповазі та взаєморозумінні. Вона ініціативна і творча людина. Педагог входить до складу творчої групи закладу. Має власні методичні розробки: педагогічний досвід «Малі фольклорні форми, як засіб збагачення словника дітей» та «Сучасна комп’ютерна наочність в освітньому просторі ДНЗ». У 2015 році отримала сертифікат участника в VІІ Міській виставці педагогічних технологій. У 2015 році прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі з патріотичного виховання «Україна – рідний край». У 2016 році приймала участь в обласному фестивалі «Панорама розумних уроків SMART 2016». У 2017 році у фестивалі – огляді здобутків педагогів ДНЗ «Україна- рідний край». В рамках програми ЮНІСЕФ проекту «Садочок – простір дружній до дитини» відвідувала навчально-практичний семінар. Приймала участь у міжнародному навчальному семінарі «Перспективи багатомовної освіти в контексті євроінтеграції». Приймала участь у вебінарах Цифрового видавництва МСFR: «Український музичний фольклор для дошкільників», «Обираємо матеріал та ефективні форми роботи»; «Казкотерапія – розвиток позитивного образу «Я» дитини». У 2018 році розробила парціальну програму гурткової роботи з українознавства «Джерельце» для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Розробила серію інноваційних занять, дидактичних ігор, з використанням комп’ютерної наочності (презентацій). Прийняла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції центру прогресивної освіти" Генезум" Педагог продовжує працювати в даному напрямку та постійно підвищує свій професійний рівень.
Ольга Іванівна володіє толерантною поведінкою відносно до членів колективу, батьків вихованців. Постійно надає допомогу своїм колегам та передає досвід молодим педагогам. Прагне забезпечити високу якість освітньої діяльності та позитивний імідж закладу.
Бере активну участь в методичній роботі закладу. Організовує різні форми співпраці з вихованцями, педагогами та батьками вихованців: тематичні свята та розваги, народні ігри, спортивно-пізнавальні розваги, бесіди. На базі закладу проходять методичні об’єднання педагогів Вознесенівського району та практика курсантів-слухачів кафедри дошкільної педагогіки КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР в яких Ольга Іванівна постійно приймає активну участь: проводить відкриті покази занять, майстер-класи, лекції, консультації.
Має авторитет серед педагогічного колективу та батьківської громадськості.