• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ЗДО

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗДО

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому на сайті https://reg.isuo.org. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.


Увага! Всі поля заявки необхідно заповнювати! Особливо, контактні данні, щоб з Вами було можливо зв"язатися!

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Сайт створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО: www.isuo.org

Право напершочергове зарахування дозакладів дошкільної освіти мають діти:

які належать допотерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи (п. 2ч. 13ст. 30Закону України «Про статус ісоціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»від 28.02.1991 №796-XII);

військовослужбовців (ч. 4ст. 13Закону України «Про соціальний іправовий захист військовослужбовців тачленів їхсімей»від 20.12.1991 №2011-ХІІ);

військовослужбовців військової прокуратури (ч. 4ст. 83Закону України «Про прокуратуру»від 14.10.2014 №1697-VІІ); загиблих (померлих) під час виконання службових обов’язків осіб рядового іначального складу служби цивільного захисту (п. 1ст.121 Кодексу цивільного захисту України);

працівників дипломатичної служби (або іншого зподружжя), які перебувають удовготерміновому відрядженні або повернулися знього (ч. 3ст. 34Закону України «Про дипломатичну службу»від 07.06.2018 №2449-VIII).

ПРИЙНЯТТЯ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Зарахування дитини до дошкільного навчального закладу - це відповідальний момент як для батьків, так і для керівника закладу. З цього моменту починаються юридичні відносини між батьками та працівниками дошкільного навчального закладу, тому всі повинні чітко усвідомлювати міру відповідальності за ці відносини, а починаються вони з першої зустрічі у завідувача дошкільного навчального закладу.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

1. Направлення територіального відділу освіти (направлення дійсне 1 місяць з дати видачі)
2. Заява від батьків про зарахування дитини до дошкільного закладу.
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Копія форми 0-63 (щеплення) завірена центром первинної медико-санітарної допомоги (амбулаторії).
5. Медична довідка про стан здоров'я із зазначенням ПІБ дитини, дати народження, домашньої адреси, групи здоров'я, фізкультурної групи з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ЗДО. Довідка має бути завірена особистим підписом та печаткою лікаря-педіатра, завідувачем амбулаторії та печаткою лікувального закладу.
6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.
7. Документи про пільги (за потреби).
При прийнятті до дошкільного навчального закладу завідувач ознайомлює батьків зі Статутом дошкільного навчального за­кладу, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, з режимом роботи, вимогами Базового компоненту дошкільної освіти, наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 "Порядок встановлення пла­ти батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", порядком та термінами здійснення розрахунків за перебування дитини у дошкільному навчальному закладі, умовами утримання дітей та традиціями закладу, з положенням про раду дошкільного навчального закладу, з положенням про батьківський комітет, їх повноваженнями, при цьому обов'язково звернути увагу на рішення батьківських зборів щодо умов, обсягів та періодичності надання матеріальної (фінансової) допомоги. Показує батькам дошкільний навчальний заклад, розміщення адміністративних приміщень, познайомити з медичною сестрою, повідомляє про наявність та умови надання додаткових освітніх послуг тощо.
За дитиною зберігається місце у ЗДО № 42 у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, реабілітації, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 календарних днів).
Відрахування дітей із ЗДО № 42 може здійснюватися за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють; на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному закладі даного типу. Такий висновок одночасно повинен містити рекомендації щодо типу дошкільного навчального закладу, в якому доцільне подальше перебування дитини; у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом 2-х місяців.

/Files/images/Lucky childhood (19) копия.jpg

Невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки

Про діючі норми закону Міністерство охорони здоров’я України і Міністерство освіти і науки України нагадали головам обласних та Київської міської державних адміністрацій офіційним листом.

Згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації (ст. 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”). Колективний імунітет допоможе захистити від смертельно небезпечних хвороб тих дітей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.

Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лікаря педіатра та інших лікарів-спеціалістів. Рішення про допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікарів відповідного лікувально-профілактичного закладу.

Лікарсько-консультативна комісія може прийняти рішення щодо заборони відвідування дитиною без профілактичних щеплень навчального закладу, наприклад - у разі ускладнення епідемічної ситуації. У таких випадках питання щодо форм здобуття освіти такими дітьми вирішують місцеві органи освіти.

ЧОМУ ДІТЯМ ВАЖЛИВО ОДЕРЖАТИ ЩЕПЛЕННЯ ЗА КАЛЕНДАРЕМ

Наразі в Україні спостерігається нестійка епідемічна ситуація щодо інфекційних хвороб, а захворюваність на кір, краснуху, епідемічний паротит, кашлюк, дифтерію набуває загрозливого характеру. З початком навчального року ризик захворіти на ці інфекції збільшується, тому дуже важливо щоб діти були вчасно щеплені заКалендарем профілактичних щеплень.

До 6 років діти повинні отримати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та Хіб-інфекції. У 6-річному віці проводиться ревакцинація проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

На сьогодні в Україні є достатня кількість ефективних, якісних, безпечних та прекваліфікованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я вакцин, щоб охопити щепленнями всі вікові групи, які цього потребують.

Якщо ваша дитина пропустила вакцинацію за календарем, негайно зверніться до педіатра або сімейного лікаря, щоби надолужити пропущені щеплення.

ЯКІ МЕДИЧНІ ДОВІДКИ ПОТРІБНІ ДИТИНІ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед початком навчального року усі діти мають пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видає необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій, зокрема, зазначається група для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина одержала нові щеплення.

Кiлькiсть переглядiв: 1257

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031