• Наші традиції

1 ВЕРЕСНЯ. ДЕНЬ ЗНАНЬ

/Files/images/f7caafddb99b копия.jpg

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука і сливи. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.
Вересень починається святом знань, просвіти, науки. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки.
День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення

СВЯТО ОСВІТЯН

(перша неділя жовтня)

Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти - день, в який відзначаються роль і заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.
Щодня, щогодини, щомиті думки вихователя спрямовані в бік дошкільного закладу. Він живе його думками, його традиціями, його правами й обов'язками; єдине, що залишається незмінним у свідомості вихователя, - це дітлахи.

/Files/images/0_285e9_3513fd1a_XL.jpeg

СВЯТО ОСЕНІ

Свято присвячується найкрасивішій пори року - осені. На святі звучать вірші, пісні, загадки, цікаві сценки та танці, різні ігри, конкурси.

/Files/images/Autumn.jpg

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

(3 листопада)

День дошкілля – це ще одна нагода «золотому трикутнику» - педагогам, дітям та батькам – спільними зусиллями подарувати одне одному радість, створити барвисте і сонячне свято, насичене вітаннями, музикою і сміхом.

/Files/images/vosp.jpg

НОВИЙ РІК

Свято Нового року - найдавніше з усіх існуючих свят. Ялинкові іграшки, саморобні сніжинки, морозні візерунки на склі, привітання від Діда Мороза та подарунки, перев’язані гарними стрічками ... Усіх цих дрібниць діти чекають цілий рік. Але саме головне для них - це, звичайно ж, незабутнє свято!

/Files/images/vytan2010.gif

СТАРИЙ НОВИЙ РІК

(14 січня)

Це перший день Нового року за старим стилем.
Характерною прикметою новорічного свята є щедрування — давній народний звичай церемоніальних обходів хат із побажанням щастя членам сім'ї та розквіту господарства.

/Files/images/novorichni-pryvitannya.gif

СТРІТЕННЯ

(15 лютого)

До Нового року ми здебільшого ще думаємо про зиму, зате після нього вже починаємо рахувати дні до весни. Кажуть, Стрітення – це якраз той день, коли весну вже можна побачити. Цього дня вона обов’язково промайне повз вікно, залишивши на склі теплий дотик своїх пальчиків.
У народній уяві Стрітення – це свято зустрічі Зими з Весною. Зима колись вважалася старою бабою в полатаному кожушку, приношених шкарбанах та дірявій хустині, поточеній мишами. А Весну — гарною, рум’яною дівчиною.

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

Лагідні промені сонця. Несмілий передзвін краплинок і струмочків. Перші квіти. Разом з цими характерними ознаками весни приходить до нас і перше весняне свято – Міжнародний жіночий день. Це один із самих світлих, всенародних свят, зігріте любов’ю і вдячністю до жінки-матері.
Це радісне, весняне свято бажаним гостем входить в кожен дім.

/Files/images/U8-3w0VkPqQ.jpg

ДЕНЬ ТЕАТРУ

(27 березня)

Щорічно 27 березня світова художня спільнота відзначає Міжнародний день театру. Це свято всіх служителів Мельпомени і всіх її шанувальників. За сформованою традицією, у цей день в нашому дошкільному закладі проходять театралізовані вистави для дітей.

/Files/images/x_14863811.jpg

День пам’яті та примирення,

День перемоги над нацизмом

(8-9 травня)

Ми схиляємо голови на знак пошани до кожного воїна, який віддав своє життя та кров, свідомо захищаючи українську землю від чобіт окупантів, якого б кольору вони не були.
Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

/Files/images/8Z6UI.gif

.

ДО ПОБАЧЕННЯ ДИТЯЧИЙ САДОК!

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, а у старших групах дитячого садка починається свято - випускний бал. Випускників вітають діти, почесні гості, батьки, педагоги.

/Files/images/vipusknoy_vecher_g.gif

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

(1 червня)

В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоб послухати дітей та інколи в них повчитися.

/Files/images/den_zash_det_01.jpg

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

(28 червня)

28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави як День великого загальнонаціонального консенсусу, верховенства національних інтересів над швидкоплинною політичною кон’юнктурою. Прийнята цього дня нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувала національну ідею, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.
Нехай же в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

/Files/images/otkrutka.PNG

ДЕНЬ НЕПТУНА

Веселе і чудове водне свято. Це свято відзначають парадами, спортивними змаганнями та водними виставами. Обов'язкові гості свята - Нептун і його свита: русалки, водяні та чорти. Вони так і норовлять затягти гостей свята в воду, окропити або викупати.

/Files/images/skachat_den_neptuna.gif

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

(24 серпня)

День незалежності — найважливіше національне свято в Україні.
Народ України святкує уже 21 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.
Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ в змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини.

./Files/images/383659222.jpg