• Увага! Карантин!

ЗДО чекає на своїх вихованців

Шановні батьки!

Будь ласка, уважно ознайомтися зі змінами в роботі закладу під час карантину

ІНФОРМАЦІЯ

щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

!!! Карантин в Україні не закінчився, а тільки послабився.

!!! Батьки повинні дотримуватись вимог, щодо перебування дитиниу закладі дошкільної освіти на період карантину.

!!! Батьки несуть персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.

/Files/images/правила-для-батьків-5.jpg

Організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров'я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року №298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 25.08.2021 № 8 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID - 19)»

/Files/images/1-Алгоритм-прийому-1-768x576.jpg

/Files/images/2-Батьки-в-масці-1-768x576.jpg

/Files/images/Вхід-заборонено-1-768x576.jpg

1.На період карантину в закладі дошкільної освіти проводять температурний скринінг дітей на вході (початковий) у заклад з занесенням показників у відповідний журнал.
Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2° С або ознаки респіраторних захворювань:
-при проведенні початкового температурного скринінгу - не допускаються до відвідування;
-протягом дня - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків.
2. Ранкове приймання дитини до ЗДО проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі ( на ігровому майданчику групи) до 8.00 години ранку. За несприятливих погодних умов приймання та/або передачу дітей здійснює при вході в приймальні та/або роздягальні групових осередків закладу, за умови перебування на території закладу батьків або осіб, які їх замінюють, в одягненому респіраторі або захисній масці, так, щоб були покриті ніс та рот. Очікування на території повинно бути обмежено. Батьки повинні супроводжувати дитину до стоп-лінії жовтого кольору і далі передавати вихователю.
3. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, обробка рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.
На період карантину в закладах дошкільної освіти забороняється:
-використання м'яких іграшок;
-перебування у вуличному взутті всередині приміщень;
-проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів (відвідувачів).
На період карантину рекомендується:
-проводити додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;
-надавати пріоритет активностям, що проводяться на відкритому повітрі;
-переформатувати розміщення в кімнатах для занять таким чином, щоб забезпечити максимальне фізичне дистанціювання;
-обмежити заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;
-обмежити заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентаря;
-обмежити сенсорні заняття та ігри (наприклад ліпка);
-забезпечити харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, що харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

Дякуємо за порозуміння!

Як говорити з дітьми різного віку, як піклуватися про здоров’я та берегтися від #COVID19

Імунізація в умовах пандемії

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ