Освіта дитини ХХІ століття

Створення каналу Youtube Освіта дитини ХХІ ст., на якому весь матеріал поділено на 10 вікових категорій дітей (від 8 місяців до +16 років) та підібрано мультфільми, казки, аудіокниги, пісні, розвиваючі відео на кожній з сторінок. Основне те, що всі відео проходять критерії відбору та повинні навчати, бути приємними та доступними для прегляду та розуміння.

Створення каналів на YouTube з розвиваючими мультиками, казками, віршами – “Освіта дитини ХХІ століття”українськоюмовою,англійськоютанімецькою. Всі матеріали опрацьовуються, проходять ретельний відбір з урахуванням моральних та етичних вимог.

Ціль проекту:

Змінити систему освіти в Україні, шляхом використання україномовних повчальньних казок, мультфільмів, розвиваючих анімаційних відео, пісень, колискових. Якісний контент, потрібно використовувати для навчання, виховання та розвитку дітей, а також залучити до співпраці 100 партнерів.

-виховати:патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити, досягати своєї мети, працювати над собою та своїми вчинками;

-навчити:основи математичних, природознавчих знань, основи граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок;

-розвинути:комунікативні навички, бажання вдосконалювати себе, допитливість, навички співу.

Цільова аудиторія:

-батьки