• Медична сторінка

Руки дбайливі теплом зігрівають, пестять,
лікують, оберігають

/Files/images/cbbfa841a395 копия.jpgВ медичному кабінеті, при необхідності нададуть невідкладну допомогу. Лікар та медична сестра проконсультують з питань профілактики захворювань дітей, проведуть оздоровчі процедури.
Медичний кабінет дошкільного закладу забезпечений фізіотерапевтичною апаратурою для оздоровлення дітей: інгалятором, бактеріцидними лампами, тубус-кварцем, апаратурою для кисневого коктейлю. Відповідно до індивідуальних особливостей та перенесених хвороб для окремих груп дітей використовуються спеціальні загартовуючі комплекси. Систематично проводиться провітрювання приміщень, прогулянки на свіжому повітрі, різноманітні форми фізкультурно-оздоровчої роботи.
Поєднання фізичних вправ із засобами загартування сприяють поліпшенню фізичного та психічного здоров’я вихованців. Слід відзначити, що в дошкільному закладі спостерігається позитивна динаміка у зменшенні загальної та інфекційної захворюваності, що досягається завдяки своєчасному виявленню хворих дітей та запровадженим комплексам оздоровлення відповідно до проекту «Будь здоровим, малюк!».

Попередня Серпень 2017 Наступна