Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими потребами

Витяг зі Статуту ЗДО № 42

2.2. Групи у ДНЗ № 42 комплектуються за віковими (одновіковими та різновіковими) ознаками, відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-епідеміологічних вимог до утримання дітей з урахуванням побажань батьків. У ДНЗ № 42 функціонують групи загального розвитку з денним перебуванням, можуть функціонувати групи короткотривалого перебування, в які зараховуються діти віком від 2 років 6 місяців. Для задоволення освітніх, соціальних потреб, організації корекційно-розвиткової роботи можуть створюватися інклюзивні групи для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі дітей з інвалідністю, для розвитку та навчання спільно зі своїми однолітками.
2.3. Наповнюваність груп дітьми у ДНЗ № 42 становить:
для дітей віком до 1 року – до 10 осіб;
для дітей віком від 1 до 3-х років – до 15 осіб;
для дітей віком від 3 до 7 років – до 20 осіб;
різновікові – до 15 осіб;
в оздоровчий період – до 15 осіб;
з короткотривалим перебуванням – до 10 осіб;
інклюзивні – до 15 осіб, з них - 1-3 дитини з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю.
2.5. Порядок комплектування інклюзивних груп, організація корекційно-відновлювальної роботи, специфіка діяльності визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я.
Для дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, додатково подається висновок психолого-медико-педагогічної консультації, копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років (наданої лікарсько-консультативною комісією) або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу, відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам", копія індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда.
Інклюзівні групи створюються за наявності вільних місць та заяв від батьків.
У 2017-2018 навчальному році звернень від батьків або осіб які їх замінюють, дітей з особливими потребами не зареєстровано.

Попередня Грудень 2017 Наступна