Інформаційна довідка

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 42 «Сонечко», Запорізької міської ради (далі - ЗДО № 42 ЗМР), розташований за адресою: 69005, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд.131 А, тел. (061)226-52-74, E-mail: solnuwko_42@ukr.net

Засновником і власником ЗДО № 42 ЗМР є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі – Департамент) є уповноваженою особою Запорізької міської ради, як засновника ЗДО № 42 ЗМР, відповідно до визначених органом місцевого самоврядування повноважень.

ЗДО № 42 ЗМР утворений та зареєстрований у порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.

ЗДО № 42 ЗМР утримується за рахунок коштів бюджету територіальної громади міста Запоріжжя та інших джерел, незаборонених законодавством України.

Органом управління ЗДО № 42 ЗМР є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (як представник органу місцевого самоврядування) відповідно до повноважень, визначених засновником.

Відокремлений структурний підрозділ департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі – відокремлений структурний підрозділ Департаменту) виконує функції органу управління ЗДО № 42 ЗМР відповідно до повноважень, визначених положенням про цей підрозділ.

Засновник ЗДО № 42 ЗМР через орган управління здійснює його фінансування, матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування здобувачів освіти тощо.

ЗДО № 42 ЗМР в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", іншими нормативно-правовими актами, рішеннями (розпорядженнями) засновника або уповноваженого ним органу, Положенням про заклад дошкільної освіти, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 № 86) (далі - Положення), власним статутом.

Основні характеристики дошкільного навчального закладу:

загальна площа ЗДО – 0,8123 га; площа присадибної ділянки – 1966,4 кв.м.; загальна площа приміщень – 1800 кв.м.
ЗДО № 42 ЗМР розрахований на 10 вікових груп, фактично працює 9 груп загального розвитку. В інших приміщеннях розташовані: фізкультурна зала, театральна студія, студія зображувальної діяльності, кабінет психолога, кабінет українського мовлення, кабінет мнемотехніки.
Діючі групи укомплектовані за одновіковими показниками. Загальна кількість дітей в закладі - 171 дитини (проектна потужність - 170)
ЗДО № 42 ЗМР працює за п′ятиденним робочим тижнем, з режимом перебування дітей :
10,5 годинним – 1 група раннього віку (7.00-17.30)
12 годинним – 8 груп (7.00 – 19.00).
Відповідно до штатного розкладу, в ЗДО № 42 ЗМР працює 40 працівників, з них 24 педагоги, які організовують освітній процес.

Стратегія управління закладом орієнтована на такі перспективи розвитку: розвиток та зміцнення матеріальної бази ЗДО з метою удосконалення освітнього процесу; побудову результативної стратегії здійснення здоров'язберігаючої діяльності; виявлення додаткових джерел фінансування; впровадження нових технологій управління дошкільним закладом, які сприяють позитивному іміджу ЗДО; створення адаптивного методичного супроводу педагогічної діяльності, атмосфери творчості в колективі, яка сприяє підвищенню фахового рівня педагогів, стимулює розвиток педагогічної майстерності.

Попередня Грудень 2017 Наступна