Інформаційна довідка

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 42 «Сонечко», Запорізької міської ради Запорізької області (далі - ЗДО № 42), розташований за адресою: 69005, м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд.131а, тел. (061)279-54-61.

Засновником (власником) ЗДО № 42 є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради. Органом управління ЗДО № 42 є департамент освіти і науки Запорізької міської ради (далі – Департамент) та його відокремлений структурний підрозділ – територіальний відділ освіти Вознесенівського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради (далі - Територіальний відділ освіти Вознесенівського району) відповідно до повноважень, визначених Положенням про департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Положенням про територіальний відділ освіти Олександрівського, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Заводського, Шевченківського, Комунарського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Орган управління здійснює фінансування ЗДО № 42, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, інженерні комунікації, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

ЗДО № 42 в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту" і Положенням про дошкільний навчальний заклад (далі – Положення), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003 року №305, іншими нормативно-правовими актами, власним статутом.

Основні характеристики дошкільного навчального закладу:

загальна площа ЗДО – 8664 кв.м; площа присадибної ділянки – 7458 кв.м.; загальна площа приміщень – 1800 кв.м.
ЗДО № 42 розрахований на 12 вікових груп, фактично працює 10 груп загального розвитку. В інших приміщеннях розташовані: фізкультурна зала, театральна студія, студія зображувальної діяльності, кабінет психолога, кабінет українського мовлення, кабінет мнемотехніки.
Діючі групи укомплектовані за одновіковими показниками. Зашальна кількість дітей в закладі - 252 дитини.
ЗДО № 42 працює за п′ятиденним робочим тижнем, з режимом перебування дітей :
10,5 годинним – 1 група раннього віку (7.00-17.30) та 1 група середнього дошкільного віку (7.30 – 18.00)
12 годинним – 8 груп (6.30 – 18.30 ).
Відповідно до штатного розкладу, в ЗДО № 42 працює 57 працівників, з них 30 педагогічних кадрів, які організовують освітній процес

Стратегія управління закладом орієнтована на такі перспективи розвитку: розвиток та зміцнення матеріальної бази ЗДО з метою удосконалення освітнього процесу; побудову результативної стратегії здійснення здоров'язберігаючої діяльності; виявлення додаткових джерел фінансування; впровадження нових технологій управління дошкільним закладом, які сприяють позитивному іміджу ЗДО; створення адаптивного методичного супроводу педагогічної діяльності, атмосфери творчості в колективі, яка сприяє підвищенню фахового рівня педагогів, стимулює розвиток педагогічної майстерності.

Попередня Вересень 2018 Наступна