/Files/images/перлинки.jpg

НАЙКРАЩА ПЕРЛИНА!

Вихователь – Волошина Оксана Вікторівна

/Files/images/Рисунок1.jpg

Вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст". Працює вихователем дошкільного закладу з 2006 року. У 2010 році закінчила ЗПК за фахом – вихователь у дошкільному закладі.
В нашому дошкільному закладі працює з 2013 року.
Творчий вихователь, виявляє підвищений інтерес до розвитку здібностей дітей, їх естетичному та фізичному вихованню, постійно веде пошук нових методів, прийомів навчання.

Вихователь – Біла Ірина Миколаївна

/Files/images/getImage.jpeg

Вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії". Вихователем дошкільного закладу працює з 1990 року. У 1992 році закінчила Бердянський державний педагогічний інститут за фахом – викладач дошкільної педагогіки та психології, методист дошкільного закладу. В нашому дошкільному закладі працює з 2013 року.
Дисциплінований, принциповий вихователь.

.

Професійне кредо вихователів: "Приймати - розуміти - допомагати - любити - сприймати й радіти успіху кожної дитини".

Помічник вихователя - Лисенко Валентина Олексіївна

З готовністю і радісттю віддає своє серце дітям, випромінюючи добро та справедливість. Її доброзичлива посмішка завжди сприятливо впливає на колег та відвідувачів.

./Files/images/2017-01-30 13.48.07.jpg