/Files/images/малятко.jpg

ШВИДКО ВИРОСТИ БАЖАЄМ.

Вихователь – Стуканова Лариса Анатоліївна

/Files/images/Лариса С.jpg

Вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст". У 1986 році закінчила ЗПУ за фахом – вихователь дошкільного закладу. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала з 1986 року. В нашому дошкільному закладі працює з 2003 року.
Відзначається великою працьовитістю, щирою любов'ю до дітей, намагається підходити до кожного маляти індивідуально, допомогти в ранньому віці розвинути його позитивні якості. Завжди доброзичлива, ніжна, добра, лагідна. Відзначається високим рівнем загальної і професійної культури. Має високий рейтинг серед колег, користується любов'ю вихованців та повагою батьків.
Поглиблено працює над використанням настільного дидактичного матеріалу у розвитку мовлення дітей раннього віку.

Вихователь – Мельник Вікторія Анатоліївна

/Files/images/IMG_0843.JPG

Вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст".
Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 2010 роцi, у 2010 році закінчила ЗПК за фахом – вихователь у дошкільному закладі. В нашому дошкільному закладі працює з 2010 року.
Закохана у свою професію і переконана, що вихователю необхідно розуміти "світ дитини", любити дітей і свою благородну справу.
Працює в садочку недавно, але вже встигла зарекомендувати себе як порядна і відповідальна людина.

.

Кредо вихователів: «Діти, як квіти: поливай, то ростимуть»

/Files/images/DSCN6015.JPG

Помічник вихователя - Охріменко Біата Сергіївна

Людина чуйна, добра, дійсно "бджілка-трудівниця", ласкава з дітьми.