/Files/images/n56n56n76g.jpg

МИ ВЕСЕЛІ ТА ГРАЙЛИВІ,
ВСІ РОЗУМНІ ТА КМІТЛИВІ.

Вихователь - Двоєзерська Марина Володимирiвна

/Files/images/Фото0357.jpg У 2014 році закінчила Запорiзький Педагогiчний Коледж за фахом – вихователь у дошкільному закладі. Навчається у МДПУ iм. Б. Хмельницького на факультетi ННУ педагогiгiчної та мистецької освiти, спецiальнiсть "Дошкiльна освiта".
В нашому дошкільному закладі працює з 2014 року.
Молодий, подаючий надії вихователь. Виявляє підвищений інтерес до розвитку логіко-математичних здібностей дітей, постійно веде пошук нових методів, прийомів навчання.

Вихователь -Наговська Алла Олексіївна

/Files/images/2311.jpg

Вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст", має педагогічне звання «вихователь-методист».
У 1986 році закінчила ЗПУ за фахом – вихователь дитячого садка. Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1986 роцi.
В нашому дошкільному закладі працює з 1994 року.
Поглиблено працює над проблемою навчання дітей української грамоти.
У 2001 році узагальнила передовий педагогічний досвід за темою
«Система роботи з навчання української грамоти дітей з п’ятирічного віку».
У 2010 році закінчила підготовку авторського робочого зошита
«Грамота для дошкільнят».
У 2009-2010 н. р. розробила адаптований
перспективний план з навчання української грамоти.
Неодноразово давала відкриті зразкові заняття для вихователів міста та студентів ЗІППО.

.

Професійне кредо вихователів групи: «Діти і всі ми - творіння природи. У роботі із дітьми важливим є прийняття їх такими,
якими вони є…»

Помічник вихователя - Макарова Юлія Віталіївна

/Files/images/z37fSfHMqXU.jpg

Працьовита, відповідальна, сумлінно ставиться до своєї праці. З любов ю і уважністю відноситься до дітей.

Оснащення групи

В групі створено оптимальне навчально-виховне середовище, яке відповідає сучасним вимогам освітньо-виховного процесу. «Куточок раю» - так називають батьки та працівники закладу групу «Конопушки».