• Фахівці
  • Керівник гуртка з українського мовлення "Джерельце"
КЕРІВНИК ГУРТКА З НАРОДОЗНАВСТВА "ДЖЕРЕЛЬЦЕ" – РУДЕНКОВА ОЛЬГА ІВАНІВНА

українська мова

Солов’їну, барвінкову, колосисту – на віки!
Українську рідну мову в дар дали мені батьки.
Берегти її, плекати буду всюди й повсякчас,
Бо ж єдина – так, як мати, мова в кожного із нас.

.

ykr Вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії", має педагогічне звання «Вихователь-методист». Педагогiчну дiяльнiсть розпочала у 1983 роцi. У 1983 році закінчила ЗДПІ.
В нашому дошкільному закладі працює з 1994 року.
Ольга Іванівна протягом 3-х років проводила заняття та консультації в «Школі молодого вихователя».
У 1998 році узагальнила передовий педагогічний досвід за темою «Використання наочно-дидактичного матеріалу на заняттях з розвитку українського мовлення». У 2008 році – «Малі фольклорні форми, як засіб збагачення словника дітей».
У 2008 році, в тандемі з вихователем образотворчого мистецтва Підан С.М. розробила методичні рекомендації «Використання жанрів живопису для розвитку зв′язного мовлення дошкільників».
Розробила серію інноваційних занять з використанням комп’ютерних технологій, продовжує працювати в даному напрямку За високі досягнення в навчально-виховній роботі однією з перших була відзначена премією Поляка в номінації «Працівники дошкільних закладів, які мають власний узагальнений педагогічний досвід чи успішно впроваджують передовий педагогічний досвід».
Має чисельні грамоти і подяки міського та районного відділів освіти.

Попередня Вересень 2019 Наступна