• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Безпека
  • Навчальний курс з безпеки у мережі Інтернет для дітей та дорослих

Розроблено навчальний курс з безпеки у мережі Інтернет для дітей та дорослих

Науковці Міжнародного союзу електрозв'язку та Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова розробили мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного використання ресурсів мережі Інтернет.
Навчальні матеріали курсу подано у графічному, текстовому, аудіо та відеоформаті. Курс розрахований на три вікові категорії .
Базовий рівень — для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку. Основна мета — донести дитині основні відомості про безпеку в інтернеті. Під час проходження курсу дитина ознайомиться з правилами безпеки, навчиться розрізняти корисні ігри від тих, що містять загрозу. На цьому рівні проходження курсу дитина обирає собі провідника — хлопчика чи дівчинку, який допомагає пройти усі завдання. Тривалість курсу — приблизно 40 хвилин. Під час проходження курсу дитина періодично відповідає на запитання, що дає змогу закріпити отримані знання.
Середній рівень розрахований на учнів 5-9-х класів. Основне завдання курсу — не лише сформувати уявлення про ризики у інтернеті, а й мотивувати до дотримання правил. Під час навчання дитина ознайомиться з правилами безпечної поведінки у інтернеті, з ризиками використання мережі, а також навчиться обирати корисні онлайн-ігри. Більше того, у дитини формуватиметься критичне мислення на прикладі оцінювання достовірності інформації в інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 1 год. 40хв. Після завершення курсу дитина проходить тестування з десяти запитань.
Продвинутий рівень — для старшокласників, студентів, батьків та вчителів. У ньому зібрано усю інформацію попередніх рівнів та доповнено її. Користувач дізнається про конфіденційність, методи фільтрації контенту і захисту дітей у інтернеті. Орієнтовна тривалість курсу — 2 год. 40хв. Після проходження кожного модуля користувач проходить тестування.
На кожному рівні після успішного проходження навчання автоматично видається сертифікат.
Кiлькiсть переглядiв: 575

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031