Тест для батьків

«Чи Хоче ваша дитина йти до школи?»

1. Чи приваблює вашу дитину в школі те, що вона там багато дізнається і в ній буде цікаво вчитися?
2. Чи може ваша дитина займатися самостійно якою-небудь справою, що вимагає зосередженості протягом 30 хвилин (наприклад, збирати конструктор)?
3. Чи правильно, що ваша дитина у присутності незнайомих анітрохи не соромиться?
4. Чи вміє ваша дитина складати розповіді за картинкою не коротші, ніж із п'яти речень?
5. Чи може ваша дитина розповісти напам'ять кілька віршів?
6. Чи вміє вона змінювати іменники за числами?
7. Чи вміє ваша дитина читати по складах або, що ще краще, цілими словами?
8. Чи вміє ваша дитина рахувати до 10 і назад?
9. Чи може вона розв'язувати прості задачі на віднімання або додавання одиниці?
10. Чи любить вона малювати і розфарбовувати картинки?
12. Чи може ваша дитина користуватися ножицями і клеєм (наприклад, робити аплікації)?
13. Чи може вона зібрати розрізну картинку з п'яти частин за одну хвилину?
14. Чи знає дитина назви диких і домашніх тварин?
15. Чи може вона узагальнювати поняття (наприклад, назвати одним словом «овочі» помідори, моркву, цибулю)?
16. Чи любить ваша дитина займатися самостійно - малювати, збирати мозаїку тощо?
17. Чи може вона розуміти і точно виконувати словесні інструкції?
Можливі результати тестування залежать від кількості позитивних відповідей на запитання тесту. Якщо вона становить:
15-17 балів - можна вважати, що дитина цілком готова до того, щоб йти до школи. Ви не дарма з нею займалися, а шкільні труднощі, якщо і виникнуть, будуть легко переборні;
10-14 балів - ви на правильному шляху, дитина багато чого навчилася, а зміст питань, на які ви відповіли запереченням, підкаже вам точки докладання подальших зусиль;
9 і менше - почитайте спеціальну літературу, постарайтеся приділяти більше часу заняттям з дитиною і зверніть особливу увагу на те, чого вона не вміє.

Якщо у вас високі бали, то це добре але якщо низькі не варто впадати у відчай. У вас є ще 3 місяці, що б допомогти вашій дитині підготуватися до школи.

/Files/images/1.png

Попередня Січень 2019 Наступна