ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ДНЗ

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому на сайті https://reg.isuo.org. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному навчальному закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Увага! Всі поля заявки необхідно заповнювати! Особливо, контактні данні, щоб з Вами було можливо зв"язатися!

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

Сайт створено на базі Інформаційної Системи Управління Освітою України - ІСУО: www.isuo.org

ПРИЙНЯТТЯ ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Зарахування дитини до дошкільного навчального закладу - це відповідальний момент як для батьків, так і для керівника закладу. З цього моменту починаються юридичні відносини між батьками та працівниками дошкільного навчального закладу, тому всі повинні чітко усвідомлювати міру відповідальності за ці відносини, а починаються вони з першої зустрічі у завідувача дошкільного навчального закладу.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

1. Направлення територіального відділу освіти.
2. Заява від батьків про зарахування дитини до дошкільного закладу.
3. Копія свідоцтва про народження дитини.
4. Медична картка.
5. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.
6. Документи про пільги (за потреби).

При прийнятті до дошкільного навчального закладу завідувач ознайомлює батьків зі Статутом дошкільного навчального за­кладу, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, з режимом роботи, вимогами Базового компоненту дошкільної освіти, наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 "Порядок встановлення пла­ти батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах", порядком та термінами здійснення розрахунків за перебування дитини у дошкільному навчальному закладі, умовами утримання дітей та традиціями закладу, з положенням про раду дошкільного навчального закладу, з положенням про батьківський комітет, їх повноваженнями, при цьому обов'язково звернути увагу на рішення батьківських зборів щодо умов, обсягів та періодичності надання матеріальної (фінансової) допомоги. Показує батькам дошкільний навчальний заклад, розміщення адміністративних приміщень, познайомити з медичною сестрою, повідомляє про наявність та умови надання додаткових освітніх послуг тощо.

/Files/images/Lucky childhood (19) копия.jpg

Попередня Вересень 2017 Наступна