ВІДВІДУВАННЯ ДИТИНОЮ ДОШКІЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ СІМ'Ю ВІД ОБОВ'ЯЗКУ ВИХОВУВАТИ І РОЗВИВАТИ ЇЇ В РОДИННОМУ КОЛІ.

(Ст. 7 п .3 Закону про дошкільну освіту та виховання)

Ми просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Приводити дітей до дитячого закладу з 6.30.00 до 8.00. (відповідно до режиму роботи групи). Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно! Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки вихователям.
Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя. Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
При вході, будь ласка, чистіть взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.
Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафку.
Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратно та по сезону одягненою. Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті. Дайте дитині з собою носовичок.
У шафці дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Взуття дитини повино бути на застібках, відповідати розміру стопи.
Щоб запобігти втраті або обміну речей, позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів. Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо. Допускається пригощати дітей (день народження тощо) лише фруктами, карамельними цукерками, сухим печивом.
О 9.00 починаються заняття. Тому переконливо просимо Вас: якщо ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтися і тихо приєднається до дітей. Якщо ви хочете бути присутніми на занятті, попередьте про це педагога та ознайомтеся з правилами відвідування занять.
Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 8.30, в другій половині дня після 16.30; а також на індивідуальних консультаціях у спеціально призначений час.
Для музичних занять та хореографії дитині знадобляться чешки в окремому мішку, для фізкультурних – спортивна форма ( біла футболка та темні шорти).
Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (4-6 разів на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
/Files/images/Lucky childhood (2) копия.jpgЗа харчування дітей батьки сплачують не пізніше 10 числа поточного місяця на місяць вперед. Оплата є обов'язковою для усіх. У випадку відсутності платні за дитячий садок після 20 числа дитина до групи не приймається.
В разі відсутності дитини більше 3 днів мати довідку від лікаря, попередити адміністрацію за один день про вихід після відсутності.
При виникненні у дитини симптомів захворювання (кашель, температура, нежить, блювота, пронос тощо) необхідно звертатися на прийом до дільничного педіатра, в дитячий сад дитина не приймається. Якщо ваша дитина занедужала, просимо до 9.00 повідомити старшу медсестру по телефону 239-54-61.
Після хвороби дитина приймається в дошкільний заклад при наявності медичної довідки.
Якщо в дитини є алергічні реакції на продукти, написати заяву медичній сестрі і попередити вихователя.
Якщо Ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.


Ми разом з Вами зацікавлені у всебічному розвитку вашої дитини.

.

НЕУХИЛЬНЕ ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ДИТЯЧОГО САДКА
ОБОВ′ЯЗКОВЕ ДЛЯ ВСІХ БАТЬКІВ!

Кiлькiсть переглядiв: 2086

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031